ОПЕРАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ СИЛ

Вівторок,
22 січня
2019 року
   Окупанти двічі порушили "тишу" під Водяним та Мар'їнкою, без втрат

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   21 січня російські окупаційні війська два рази порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє прес-центр ООС.
   "У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Схід" обстріли позицій українських військових велися з гранатометів поблизу селища Водяне та з гранатометів, стрілецької зброї – в районі міста Мар'їнка", - ідеться у повідомленні.
   Внаслідок злочинних обстрілів російсько-окупаційних військ жоден військовослужбовець Об'єднаних не зазнав поранень.
   Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 21 січня, одного окупанта було знищено та один отримав поранення.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Українські військові продовжують контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.

   
З посиланням на укрінформ
Понеділок,
21 січня
2019 року
   Окупанти обстріляли з мінометів позиції ЗСУ під Водяним та Пісками

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   Російські окупаційні війська протягом неділі 16 разів порушили режим припинення вогню.
   Про це повідомляє у Фейсбуці прес-центр штабу ООС.
   "У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Схід" обстріли позицій наших захисників велися: чотири рази – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Павлопіль; двічі з гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї – в районі населеного пункту Гнутове;  із ПТРК, гранатометів – поблизу селища Кам'янка; двічі з мінометів калібру 82 мм. та гранатометів – у районі населеного пункту Піски; з мінометів калібру 82 мм. – поблизу селища Водяне; із гранатометів різних систем – поблизу населених пунктів Широкине та Красногорівка; з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу населеного пункту Новомихайлівка", - йдеться у повідомленні.
   У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник обстріляв позиції українських військових із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів – поблизу хутора Вільний та двічі з гранатометів різних систем – у районі селища Кримське.
   Внаслідок злочинних обстрілів російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об'єднаних отримав поранення.
   Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 20 січня одного окупанта було знищено та двох поранено.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Українські захисники і далі контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
П'ятниця,
18 січня
2019 року
   Окупанти 13 разів порушили “тишу”, один військовий поранений

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:  За минулу добу окупанти 13 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
   “17 січня російські окупаційні війська 13 разів порушили режим припинення вогню”, - йдеться у повідомленні.
   Як зазначається, ворог обстріляв з протитанкового ракетного комплексу, автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї позиції ЗСУ поблизу населеного пункту Південне та з мінометів калібру 82 мм., стрілецької зброї позиції наших військ в районі населеного пункту Кримське.
   Окупанти також обстріляли позиції українських військових: в районі населеного пункту Піски – п'ять разів з автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, двічі зі стрілецької зброї – в районі населеного пункту Невельське, поблизу селища Водяне – з гранатометів та стрілецької зброї.
   Також противник вів вогонь по українських захисниках з гранатометів поблизу селища Славне та з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї в районі населеного пункту Красногорівка, а також з гранатометів та великокаліберних кулеметів поблизу селища Опитне.
   У штабі повідомили, що внаслідок злочинних обстрілів російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.
   Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Четвер,
17 січня
2019 року
   Окупанти обстріляли з ПТРК українські позиції біля Троїцького

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:  У середу, 16 січня, російські окупаційні війська 11 разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
   "Зокрема, в смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Північ" ворог відкривав вогонь по позиціях наших військ з ПТРК в районі селища Троїцьке та з автоматичних гранатометів поблизу селища Південне, а також з гранатометів поблизу населеного пункту Кримське", - йдеться в повідомленні.
   У смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Схід" злочинці обстріляли позиції українських військових поблизу селища Чермалик з гранатометів, стрілецької зброї, з мінометів калібру 82 мм – поблизу населеного пункту Новоселівка Друга, з великокаліберних кулеметів – поблизу селища Невельське, з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї в районі міста Авдіївка, двічі з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Піски, з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу міста Мар'їнка, з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Красногорівка.
   Внаслідок обстрілів російсько-окупаційних військ п'ятеро військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення різного ступеню важкості та п'ятеро – бойові травмування (акубаротравми).
   Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Середа,
16 січня
2019 року
   Окупанти п'ять разів порушили "тишу": один військовий поранений

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:  За минулу добу окупанти 5 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
   “15 січня російські окупаційні війська п'ять разів порушили режим припинення вогню,” - йдеться у повідомленні.
   Зокрема, ворог здійснив обстріл з мінометів калібру 120 мм., гранатометів, великокаліберних кулеметів в районі населеного пункту Кримське, з автоматичних гранатометів в районі селища Новоолександрівка.
   Також терористи двічі відкривали вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї в районі населеного пункту Славне та з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Гнутове.
   У штабі повідомили, що внаслідок обстрілів російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.
   Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Вівторок,
15 січня
2019 року
   Окупанти 12 разів обстріляли позиції ЗСУ, один боєць загинув

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:  У понеділок, 14 січня, російські окупаційні війська 12 разів порушили режим припинення вогню. Один український військовий загинув, двоє поранені.
   Про це повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.
   "У смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Схід" противник обстріляв позиції наших військ з великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї по позиціях українських військових в районі населеного пункту Новомихайлівка, з гранатометів – поблизу селища Павлопіль, з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу населеного пункту Старогнатівка, з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – в районі селища Чермалик, з великокаліберних кулеметів – в районі населеного пункту Тарамчук, з гранатометів та стрілецької зброї – в районі населеного Піски, з гранатометів та великокаліберних кулеметів – в районі селища Водяне", - йдеться в повідомленні.
   У смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Північ" російсько-окупаційні війська вели вогонь по українських захисниках із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – в районі населеного пункту Гладосове, двічі з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – в районі населеного пункту Новотошківське, з гранатометів – в районі населеного пункту Кримське, з гранатометів та стрілецької зброї – поблизу селища Трьохізбенка.
   Внаслідок ворожих обстрілів, протягом минулої доби один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув та двоє отримали поранення, зазначили у штабі.
   Протягом поточної доби в смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Схід" ворог відкривав вогонь з гранатометів – в районі селища Славне та в смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Північ" з автоматичних гранатометів – поблизу селища Новоолександрівка.
   Цієї доби жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не зазнав поранень.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Понеділок,
14 січня
2019 року
   Окупанти 14 разів обстріляли позиції ЗСУ, двоє військових поранені

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   12 січня російські окупаційні війська 14 разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє прес-центр ООС.
   "В смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Схід" двічі вівся обстріл з великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї по позиціях наших військ в районі населеного пункту Красногорівка, двічі з гранатометів та стрілецької зброї – поблизу міста Авдіївка, тричі з гранатометів та великокаліберних кулеметів – в районі селища Піски, з великокаліберних кулеметів – в районі селища Опитне, з гранатометів та стрілецької зброї – поблизу селища Лебединське, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу селища Гнутове, з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – поблизу селища Березове", - ідеться в повідомленні.
   В смузі дії оперативно-тактичного угрупування "Північ" окупанти здійснили обстріли позицій наших військових з гранатометів в районі населеного пункту Новгородське, з БМП-2, великокаліберних кулеметів – в районі селища Новотошківське, зі стрілецької зброї – на ділянці розведення сил і засобів сторін неподалік Станиці Луганської.
   Внаслідок злочинних та підступних обстрілів російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.
   Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 13 січня, чотири окупанти загинули та троє отримали поранення.
   Протягом поточної доби в смузі дій оперативно-тактичного угрупування "Схід" ворог відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях українських військових в районі населеного пункту Новомихайлівка.
   Цієї доби один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.
  Незважаючи на погіршення погодних умов, українські військові продовжують надійно контролювати дії противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
П'ятниця,
11 січня
2019 року
   Окупанти гатили з мінометів і гранатометів на двох напрямках, втрат немає

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   Російські окупаційні війська за минулу добу тричі порушили режим припинення вогню.
При цьому зафіксовано один випадок застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами, повідомляє у Фейсбуці прес-центр штабу ООС.
   "Ворог відкривав вогонь з мінометів калібру 82 мм, великокаліберних кулеметів по позиціях українських військових у районі населеного пункту Жовте на Луганському напрямку та з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї - у районі селищ Водяне та Павлопіль на Маріупольському напрямку", - йдеться у повідомленні.
   Внаслідок обстрілів російсько-окупаційних військ протягом минулої доби жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не постраждав.
   У відповідь на провокації противника підрозділи Об'єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 10 січня одного окупанта було знищено та двох поранено.
   Від початку поточної доби поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Водночас, незважаючи на погіршення погодних умов, українські військові продовжують надійно контролювати дії противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Четвер,
10 січня
2019 року
   Окупанти двічі обстріляли позиції ЗСУ, втрат немає

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   9 січня російські окупаційні війська два рази порушили режим припинення вогню. При цьому випадків застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами не обліковано.
   Про це повідомляє прес-центр ООС.
   "Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Новомихайлівка на Донецькому напрямку та поблизу населеного пункту Лебединське на Маріупольському напрямку", - ідеться в повідомленні.
   Внаслідок обстрілів російсько-окупаційних військ протягом минулої доби жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не постраждав.
   У відповідь на провокації противника підрозділи Об'єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 9 січня, два окупанти загинуло.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Водночас, незважаючи на погіршення погодних умов, українські військові продовжують надійно контролювати дії противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Середа,
09 січня
2019 року
   За добу окупанти один раз порушили "тишу", втрат немає

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   За минулу добу російські окупаційні війська один раз порушили режим припинення вогню.
При цьому випадків застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами, не зафіксовано, повідомляє у Фейсбуці прес-центр штабу ООС.
   "Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем та стрілецької зброї поблизу селища Новотошківське на Луганському напрямку", - йдеться у повідомленні.
   Протягом минулої доби, жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не зазнав поранень.
   У відповідь на провокації противника підрозділи Об'єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 8 січня двоє окупантів загинули та один отримав поранення.
   Від початку поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Водночас незважаючи на погіршення погодних умов, українські військові продовжують надійно контролювати дії противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Вівторок,
08 січня
2019 року
   Окупанти обстріляли п'ять напрямків, один український військовий поранений

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   7 січня російські окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, випадків застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами не обліковано.
   Про це повідомляє прес-центр ООС.
   "Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Станиця Луганська на Луганському напрямку, хутора Вільний на Попаснянському напрямку, в районі селища Луганське на Світлодарському напрямку, селища Березове на Донецькому напрямку та поблизу населеного пункту Павлопіль, що на Маріупольському напрямку", - ідеться в повідомленні.
   Протягом минулої доби один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.
   У відповідь на провокації противника підрозділи Об'єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 7 січня, чотири окупанти загинуло та двоє отримали поранення.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Водночас, незважаючи на погіршення погодних умов, українські військові продовжують надійно контролювати дії противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
П'ятниця,
04 січня
2019 року
   Окупанти тричі обстріляли українські позиції, один боєць поранений

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   3 січня російські окупаційні війська 3 рази порушили режим припинення вогню. При цьому випадків застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами не зафіксовано.
   Про це повідомляє прес-центр ООС.
   "Опорні пункти наших військ двічі були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї в районі хутора Вільний на Луганському напрямку та поблизу населеного пункту Зайцеве на Горлівському напрямку", -
   Протягом минулої доби один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.
   У відповідь на провокації противника підрозділи Об'єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби.
   За даними розвідки, 3 січня, двоє окупантів отримали поранення.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Українські військові продовжують надійно контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Четвер,
03 січня
2019 року
   Окупанти гатили з гранатометів і кулеметів на трьох напрямках, втрат немає

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   Російські окупаційні війська за минулу добу п'ять разів порушили режим припинення вогню.
При цьому випадків застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами не зафіксовано, повідомляє у Фейсбуці прес-центр штабу ООС.
   "Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї у районі хутора Вільний населеного пункту Станиця Луганська на Луганському напрямку, а також поблизу селища Опитне на Донецькому напрямку та населеного пункту Водяне - на Маріупольському напрямку", - йдеться у повідомленні.
   Окрім вищезазначеної зброї, у районі селища Піски на Донецькому напрямку зафіксовано роботу ворожого снайпера.
   Протягом минулої доби жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не постраждав.
   В зв’язку з обстрілами позицій Об'єднаних сил збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями українські військові вживали адекватних заходів у відповідь з метою збереження життя і здоров'я військовослужбовців ЗСУ.
   За даними розвідки, 2 січня через необережне поводження зі зброєю один окупант загинув та троє отримали поранення.
   Від початку поточної доби ворог вогонь не відкривав.
   Українські військові й далі надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
Середа,
02 січня
2019 року
   Окупанти били з мінометів і БМП: один загиблий, двоє поранених

   Інформаційно-правовий  журнал "СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР" інформує:   За минулу добу окупанти три рази відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.
Про це повідомляє прес-центр ООС.
   “1 січня російські окупаційні війська 3 рази порушили режим припинення вогню. При цьому зафіксовано 1 випадок застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами”, - йдеться в повідомленні.
   Опорні пункти наших військ були обстріляні з мінометів калібру 82 мм в районі селища Гнутове на Маріупольському напрямку та БМП-1, гранатометів різних систем і стрілецької зброї поблизу хутора Вільний та Новотошківського на Луганському напрямку.
   У штабі повідомили, що протягом минулої доби один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув та двоє отримали поранення.
   Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

   
З посиланням на прес-центр штабу ООС в facebook
©  Україна
     м.Київ
     2015 р. - 2019 р.